Термін подання робіт конкурсу на здобуття літературної премії ім. А.П.Бахути подовжено

Як ми вже повідомляли, в Новій Каховці засновано щорічний конкурс на здобуття літературної премії імені Анатолія Бахути. Її засновником  є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А.П. Бахути.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «художня література – поезія», «художня література – проза» і передбачає нагородження переможця за кращий художній твір, що відзначається високою літературною майстерністю, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм і мотивів.

Премія присуджується щорічно у сумі 5 (п’ять) тисяч гривень (з урахуванням податків) за кожну з двох номінацій за рахунок коштів, передбачених для цього в міському бюджеті.

На здобуття премії щорічно висуваються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані впродовж останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Твори надаються в електронному та паперовому вигляді (1 примірник).

Заявка на участь у конкурсі повинна включати: дату, прізвище, ім`я, по-батькові, дату народження, адресу, контактний телефон, назву твору (творів), участь у інших фестивалях, конкурсах (перелічити), дані про те, чи друкувався раніше, де саме.

Переможців (автора або групу авторів цілісного художнього твору) визначає компетентне журі. Лауреати літературної премії ім. А. П. Бахути з врученням диплома, встановленого зразка, та грошової частини Премії нагороджуються 1 серпня у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути на День пам’яті поета.

Подані роботи авторам не повертаються, стають власністю організатора і можуть використовуватися ним з  обов’язковим посиланням на автора.

Твори на здобуття премії необхідно надсилати до 1 липня поточного року за адресою: Літературно-меморіальний музей А.П.Бахути відділу культури і туризму міської ради, вул.Шевченка,7, м. Нова Каховка, (05549) 3-64-89; e-mail: muzeumbahuta@mail.ru. Контактна особа Лупашко Тетяна Володимирівна, директор літературно-меморіального музею А.Бахути.

Більш детальна інформація про премію  розміщена на офіційному сайті міської ради (Рішення сесії від 09.04.2015 №1985 «Про затвердження Положення про літературну премію імені А.П. Бахути»

Бажаємо успіху!