Конкурс на здобуття літературної премії імені А.П. Бахути

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.04.20р. №131-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка у 2020 році конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути», розпочався конкурс, присвячений 30-й річниці пам’яті Анатолія Бахути.

Організатори конкурсу – Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є сприяння відродженню культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси; показ краси та багатогранності світу, створеного авторами, сприяння розвитку таких видів мистецтв, як художнє слово та література; сприяння виявленню та збереженню талановитих літераторів, популяризація їхньої творчості; стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, погляди та переконання, які ґрунтуються на цінностях вітчизняної місцевої культури; зміцнювання дружніх та творчих контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться на базі літературно-меморіального музею А.П.Бахути. До 10 червня надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Взяти участь у конкурсі можуть автори, віком не менше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської територіальної громади.

Твори та заявки надаються до оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com

Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:

– Художня література – поезія;

– Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік учасників визначається станом на 1 січня 2020 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця, по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення премії відбудеться після 1 серпня 2020 року. Дата урочистостей буде оголошена додатково.

Відділ культури і туризму