Конкурс на здобуття премії поета Анатолія Бахути. Новокаховчани, долучайтеся!

З січня по липень поточного року в Новій Каховці триватиме  конкурс на здобуття літературної премії, присвячений вшануванню пам’яті поета-земляка Анатолія Бахути. Започаткований 2015 року за ініціативи місцевих поетів і літераторів та активної підтримки міського голови Володимира Коваленка.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А. П. Бахути.
Метою конкурсу є показ краси та багатогранності світу, створеного авторами художнього слова та літератури; виявлення талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, та ґрунтуються на цінностях культури; зміцнення дружніх контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Конкурсні твори можуть бути написані в різних жанрах і стилях: лірика, гумор, сатира, байка та ін. і повинні бути цікавими за формою і змістом.
Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 01червня 2018 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не нижче 18 років, які проживають на території Новокаховської міської ради.

Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою:
вул. Шевченка,7, м. Нова Каховка,  Е-mail: muzeumbahuta@gmail.com.  Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.
Конкурс проводиться у номінаціях:
– Художня література – поезія;
– Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік визначається станом на 1 січня 2018 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.
Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 1 серпня 2018 року, у День пам’яті Анатолія Бахути.