Конкурс на здобуття премії поета-земляка Анатолія Бахути

В Новій Каховці проходить конкурс на здобуття літературної премії, присвячений  вшануванню  пам’яті поета-земляка Анатолія Бахути. Конкурс започатковано у 2015 році за ініціативою місцевих поетів і літераторів та активної підтримки міського голови Володимира Коваленка.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є показ краси та багатогранності світу, створеного авторами художнього слова та літератури; виявлення талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, та ґрунтуються на цінностях культури; зміцнення дружніх контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Конкурсні твори можуть бути написані в різних жанрах і стилях: лірика, гумор, сатира, байка та ін., і повинні бути цікавими за формою і змістом.

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 20 червня 2021 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не молодше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської територіальної громади.

Твори та  заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді  за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Нова Каховка.

Е-mail: museum.bahuta@gmail.com.

Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:

– Художня література – поезія;

– Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться на офіційному сайті міста та в оргкомітеті. Вік визначається станом на 1 січня 2021 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

Про оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців буде повідомлено додатково.