Конкурс ОДПІ

Новокаховська об’єднана державна податкова інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного державного ревізора-інспектора відділу податків і зборів з фізичних осіб Новокаховської ОДПІ.

Посадовий оклад – згідно штатного розпису, надбавки за вислугу років, ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Перелік документів: копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; письмова заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; копія (копії) документа (документів) про освіту; заповнена особова картка встановленого зразка; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Вимоги: вища освіта або бакалавр, молодший бакалавр; вільне володіння державною мовою; знання Конституції та Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Податкового кодексу України; вміння працювати в команді, надавати зворотний зв’язок, здатність працювати в декількох проектах одночасно.

Строк подання документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.