Професійний конкурс майстерності – «Офіціант»

21 листопада в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбулося феєричне свято професійної майстерності – конкурс фахової майстерності серед учнів груп №112 та №202 з професії «Офіціант». Атмосфера свята була пронизана творчим пошуком та креативним магнетизмом: учні змагалися у представлені команд, теоретичних знаннях, складанні серветок, правильній ході офіціанта, красивій тематичній сервіровці.

DSC_0265 DSC_0315
Найцікавішим виявився конкурс тематичної сервіровки: кожна команда представила на розсуд журі та гостей свята сервіровку.

Команда «Пепсі» (гр..№112) – сервірувала стіл до обіду на морську тематику

DSC_0340

Команда «Джони Волкер» (гр.№202) – накривала стіл до вечері на тему Хелоувина

DSC_0341

Вже традиційною родзинкою конкурсної програми був майстер-клас зі створення коктейлів учнями групи ІІ курсу та пригощання ними гостей свята. Серед гостей конкурсу були представники підприємств громадського харчування міста, роботодавці та випускники ліцею. У нелегкому суперництві перемогу достойно виборола команда «Пепсі» ( гр..№112). Вітаємо Вас з перемогою, любі наші учні і бажаємо вам, щоб кожен день нелегкої, але творчої праці дарував вам радість здобутків та сходження до олімпу професійної майстерності.

Не залишилося без уваги свято гідності та свободи. Юристом ліцею було зроблено краткий екскурс щодо запровадження цього дня Президентом України П.Порошенком. О 12.00 годині відбулася загальнообласна хвилина мовчання.