Конкурс “З Україною в серці” в стінах Новокаховської школи №4

Незмінно високою залишається популярність творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, що оспівують славетні подвиги українського народу. Адже патріотична пісня та поезія возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

20 жовтня в ЗОШ №4 відбувся конкурс української пісні «З Україною в серці». Кожен з виконавців вразив глядачів продуманим вибором репертуару та майстерністю виконання.

Номінації були розподілені таким чином:

«За цілісність композиції» нагороджено учнівський колектив 10 класу, «За творчу постановку» – колектив  8 класу, «За емоційність виступу» – 9 класу, «За оригінальність» – 5-А класу, «За волю до перемоги» – 4-А класу. А переможцями, на думку журі, стали: учнівські колективи 5-Б та 7 класів, що нагороджені дипломами ІІІ ступеня; 6 класу – дипломом ІІ ступеня; 4-Б класу – дипломом І ступеня.

Багато думок, емоцій… Але всі покинули залу з абсолютним переконанням: патріотизм – це не щось одноденне, випадкове. І проведений Фестиваль Української Пісні – ще одна ланка в ланцюжку системи національно-патріотичного виховання ЗОШ №4.

За інформацією заступника директора з ВР О. Тищенко