Король і Королева Новорічного балу

Шкільний новорічний бал – одна з найяскравіших подій у житті СЗОШ №8 (директор Вербицька І. Н.). Під новий рік 11 років поспіль у закладі на сцені відбувається справжнє диво!

Про це повідомила «НК онлайн» заступник директора школи з виховної роботи Лариса Квітка.

Цього разу гостей та учасників зустрічав загадковий і колоритний Схід. Але Схід, як відомо, справа делікатна. Арабська музика, чуттєвий аромат прянощів, казка «тисячі і однієї ночі», манливий танок східних красунь, таємниче шепотіння були присутні на дивовижному святі 26 грудня.

Зазвучали фанфари, східні красуні ансамблю «Гарем» під керівництвом Тетяни Сєрової зачарували всіх гостей, батьків, вчителів східним танцем «Веселі шалі» і почалося… диво!

У залі панувала незвичайна атмосфера, коли 10 чарівних юнаків і дівчат у вечірніх нарядах почали змагатися за головні титули балу – Короля і Королеву 2014 року. П’ять конкурсів стали перепусткою для заповітної мети: «Візитка», «Новорічний костюм», «Східні солодощі» , «Талант» і «Запитання з конверта». Цей новорічний вечір складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами на одному диханні і сприяли чудовому настрою в залі. Всі присутні з цікавістю спостерігали за перевтіленням конкурсантів: Екстрасенс, Циганка, Снігова Королева і Чарівник, Пірат і Снігуронька…getImage (2)

Ведучі вечора – одинадцятикласники «султан» Андрій, його «три дружини» – Альона, Фаріда, Олена і «візир» Іван – змогли перенести всіх гостей у таємничу й загадкову атмосферу Сходу.

І ось настав хвилюючий момент новорічного балу – журі, у складі головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тетяни Калан, керівника ансамблів сучасного танцю «Діалог» ,«Онлі-Тайм» Кирила Прохонова , директора рекламного агентства «Євроцентр» Олександра Шевченка, заступника   директора з виховної роботи школи Лариси Квітки і голови, з правом вирішального голосу, директора школи Ірини Вербицької, – оголосило кращу пару святкового торжества! За підрахунком балів Королем і Королевою стали учні: Марченко Віталій (11-А клас) та Ложкіна Альбіна (10-А клас).IMG_9256 (4)

Після урочистої коронації, всім учасникам були вручені стрічки за номінаціями та пам’ятні подарунки. Королі і Королеви минулих років також привітали всіх учасників зі святом та вручили свій «Королівський приз» кільком конкурсантам.

По закінченню свята учасники балу і його гості ще довго ділилися враженнями від побаченого чарівного дійства магії Сходу.2r5dYMndOYU (3)