Корсунчани дбайливо ставляться до навколишнього середовища

Для збереження середовища свого існування Людина повинна мати екологічну культуру та екологічну свідомість.

Основною ознакою екологічної свідомості є розуміння того, що природа і суспільство еволюціонують спільно (процес коеволюції). Це означає, що не тільки людина перетворює природу, пристосовується до неї, але й природа пристосовується до людини, що в цьому процесі не лише зникають, а й з’являються нові види рослин і тварин.

Більшість екологічних проблем спричинені недостатньою освіченістю населення. Необхідно не тільки сприяти інформуванню населення, а й розвивати відповідну його поведінку.

Відновлення природних джерел та витоків річок є запорукою збереження і примноження водних ресурсів рідного краю. З метою розширення практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану річок, джерел та інших водойм, підвищення екологічної культури місцевого населення спільно з місцевими активістами відновлено природне водне джерело в с.Корсунка  Дніпрянської селищної ради, що на території Новокаховської громади.

Джерело розчищено від рослинного покрову,  прилеглу територію біля джерела обкошено та прибирано  сміття.

Цим незвичайним дарунком природи пишаються місцеві мешканці. Джерельно чиста прісна вода безпрервно б’є з глибин землі. Цікаво також те, що взимку вона не замерзає, а влітку завжди прохолодна і має температуру +10 ᴼС.

Дякуємо всім небайдужим, хто власним прикладом підвищує рівень екологічної освіти та залучає молодь до практичних навичок сталого розвитку і споживання.

Жовтень 2018 рік

Відділ водних ресурсів Каховського міжрайонне управління водного господарства