«Козацькі забави» у восьмій школі

9 жовтня, з нагоди  Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, у СЗОШ№8 відбувся  спортивно-розважальний захід «Козацькі забави» серед учнів 7-их класів.

Свято  вдалося  на славу! Було дуже багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність, рівновагу.  Естафета, вікторина, приготування кошика продуктів для борщу, перетягування каната – все це  подарувало прекрасний настрій не тільки учасникам свята, а й усім присутнім.

Склад журі був теж особливий: депутати міської ради Віталій Перетятько, Наталя Марченко, заступник військового комісара капітан Іван Дєдусь, військовослужбовець Олександр Броннік, заступник директора з виховної роботи Лариса Квітка, директор школи Оксана Олійник,  а також учнівське самоврядування.

У підсумку,  перше почесне місце посів 7-А клас (класний керівник Андрієнко Н. В),  друге – 7-В клас (класний керівник Глинянська А.), третє – 7-Б клас (класний керівник Аболмасова Ю.). Учні отримали солодкі подарунки від депутатів міської ради.

Але не було переможців і переможених, була дружба, побратимство і взаємопідтримка. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду ніколи не буде переводу!