Кожна дитина має почуватися щасливою

dity150

В Україні щорічно 1 червня святкується День захисту дітей, як нагадування про те, що у повсякденній метушні ми часто забуваємо про те, що наші діти — майбутнє нашої країни. В цей день проводяться різні заходи з метою звернути увагу громадськості на проблеми і необхідність захисту прав неповнолітніх. Тому представники управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка відвідали дітей, які знаходяться на лікуванні в Комунальному закладі Новокаховського обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію “Дружба” Херсонської обласної ради.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління ПФУ Херсонщини.

Сьогодні в санаторії на лікуванні знаходяться близько 60 дітей з різних міст та сіл нашої області, більшість з них є сиротами, напівсиротами, дітьми з багатодітних та малозабезпечених родин. Ці діти отримують кваліфіковану та професійну допомогу, навчаються та відпочивають. Діткам надають допомогу лікарі, медсестри, санітарки, вихователі, лаборантки та інші працівники закладу. Для них проводяться щомісячні свята та додаткові тематичні конкурси, також дітей ознайомлюють з містом та проводяться походи в музей, художню галерею та інші цікаві місця міста.

В цей святковий день, коли кожна дитина має почуватися щасливою, захищеною, а головне потрібною, представники Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка відвідали дітей, що зараз знаходяться на лікуванні в Новокаховському обласному кардіоревматологічному санаторії “Дружба” та від імені управління Пенсійного фонду України привітали підопічних з Днем захисту дітей, побажали їм міцного здоров’я, сяючих посмішок, успіхів, щасливого дитинства, добробуту та впевненості у своєму майбутньому, віри в те, що вони зможуть втілити всі свої мрії та знайти свою дорогу в цьому світі, а для хорошого настрою привезли їм солодощі.