Кожна дитина – художник

З такою ідеєю до нашого міста завітала відома українська мисткиня Катерина Немира. Зустріч з нею відбулася 14 грудня в картинній галереї. Сама Катерина Сергіївна мешкає у Львові, де вчить дітей малюванню, а до Нової Каховки приїхала в рамках херсонського фестивалю «Книжковий Миколай».

Під час відвідин вона провела майстер-клас для дітей. Враховуючи особливості сьогодення, головне – навчити дитину фантазувати, а не привчати до «правильних» рамок, каже відома скульпторка.

 

Зустрівшись з дорослою аудиторією, вона розповіла про власний життєвий досвід виховання дітей, а тепер вже й онуків, які живуть за кордоном. Аналізуючи те, що вона побачила в Європі, висловилася так: я проти нав’язування думки, що «там», краще жити, ніж у нас в Україні.

Ну і звичайно, говорили про мистецтво. Катерина Немира представила нове літературне видання «Дебют», що недавно з’явилося в Херсоні. Фактичне це видання – велика збірка віршів і творів сучасних авторів. І як зазначила начальник відділу культури і туризму Наталя Зарудна, у цьому альманасі друкуються і новокаховські автори.

Наприкінці творчої зустрічі з Катериною Немирею можна було придбати книжки її авторства і за дуже недорого. Ті, хто мав змогу вже читати твори цієї авторки, відмічають лаконічний стиль написання і точне висловлювання думки.