Кози гірші за собак. У місті відбулася нарада із головами садових та гаражних кооперативів

23 березня у малій залі засідань виконкому за головування заступника міського голови Сергія Давидюка відбулася щорічна нарада із представниками навчальних закладів міста, а також головами гаражних кооперативів та садових товариств.

Традиційно, готуючись до Дня довкілля (відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня) говорили про закріплені ділянки, які треба прибрати від сміття. Паркова зона, центральна вулиця міста – Першотравнева, невеликі прилеглі до училищ лісові насадження – все це потребує уваги і повинно бути приведено до ладу. На ранок 6 квітня заплановане загальне прибирання у центрі Нової Каховки.

Щодо наведення порядку біля с/о «Енергія», «Енергетик», «Славутич», які знаходяться поряд із Північно-Кримським каналом, необхідно прибрати «господарське» халаміддя, яке ті самі господарі повиносили на берег. Завдання для с/о «Луч» – чистота на повороті від ГЕСу до гідроцеху. Начальник екологічної інспекції Олександр Лимар зауважив на проблемі  сміттєвих звалищ біля с/о «Дружба».

Нарада стала можливістю поспілкуватися із представниками місцевої влади щодо нагальних проблем дачників. Пільговий проїзд у міському транспорті, ремонт доріг після зими, не обліковані домашні тварини, яких люди утримують на кількох дачних сотках, бродячі собаки, протизаконна вирубка лісу і посадок навколо товариств – все це стало приводом для обговорень на цій нараді.

А про подробиці тієї розмови читайте на сторінках тижневика «Нова Каховка».