КП «Агенція регіонального розвитку» представила Нову Каховку на Міжнародній туристичній виставці UITT 2016

З 30 березня по 1 квітня у Києві проходила міжнародна туристична виставка UITT 2016 «Україна – подорожі та туризм» – найбільш значна і масштабна туристична подія в Україні. Захід традиційно збирає професійну аудиторію туристичного спрямування з усіх регіонів нашої країни та ближнього зарубіжжя (Болгарії, Угорщини, Грузії, Туреччини, Єгипту, Італії, Кіпру, Литви, Словенії, Тунісу, Ізраїлю, Домініканської Республіки, Таїланду та ін.).

Туристичну Херсонщину та Нову Каховку зокрема представляли спеціалісти Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської області під головуванням директора департаменту Тетяни Волинець, а також заступник директора КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

Під час заходу була презентована інформація про курортно-туристичний потенціал регіону, а саме: можливості відпочинку та оздоровлення на узбережжі Дніпра, Чорного та Азовського морів, екологічний, активний, пізнавальний та діловий види туризму.

В рамках виставки 30 березня в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» відбулась прес-конференція на тему: «Херсонщина туристична – альтернатива відпочинку у Криму», участь у якій взяли вищезазначені представники.12919367_1033597030035165_8

На конференції були анонсовані заходи щодо підготовки Херсонщини до туристичного сезону 2016 року, а саме формування цінової політики відпочинку на морському узбережжі, готовність курортів області до літнього сезону, покращення рівня обслуговування та інфраструктури, запровадження та реалізація інноваційних проектів в сфері розвитку туризму та курортів, а також проведення культурних, туристичних та спортивно-розважальних заходів.

Неодноразово наголошувалося на тому, що сьогодні Херсонщина є цікавою, привабливою та у значній мірі унікальною територією для любителів туризму, відпочинку та оздоровлення. Маючи значний туристичний потенціал, багатовікову самобутню історію та традиційну українську гостинність, Херсонщина має всі можливості стати альтернативою відпочинку в Криму для українців та іноземних туристів.

За час виставки були досягнуті домовленості щодо співпраці з інформаційними агентствами для популяризації Нової Каховки як міста відпочинку. Також є цікаві пропозиції та напрацювання для наших готельєрів, про що буде повідомлено найближчим часом.

Підводячи підсумки, варто зазначити, що кількість відвідувачів заходу збільшилась, адже значно виросла зацікавленість туристичних агентств і операторів до внутрішнього туристичного продукту. Це означає, що галузь внутрішнього туризму в Україні розвивається, і Нова Каховка разом з Херсонською областю (на території яких розташовані унікальні туристичні об’єкти) мають зайняти далеко не останні позиції серед туристичних місць України.

20160330103252