КП «НК Екосервіс» завершує підготовку до зими

Майже два місяці осені вже позаду, і всі комунальні підприємства міста готуються до зими, яку в цьому році деякі синоптики прогнозують затяжною та холодною.

Комунальне підприємство «НК Екосервіс» підготувало піщану суміш, яка буде використовуватись для посипки вулиць населених пунктів під час ожеледиці. Працівники підприємства завершують її розвезення по всіх комунальних та державних закладах, у двори багатоповерхівок відповідно до заявок об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, житлово-будівельних кооперативів та депутатів міської ради, забезпечують необхідний її запас обабіч доріг, на черзі – завезення до старостинських округів громади.

Традиційною у нашому місті для жовтня-листопада є висадка дерев. Комунальним підприємством спільно з екологічною інспекцією виконкому (керівник О.Лимар) планується висадити біля 200 дерев (дуби, ясені, клени, келейтерії).

Завдяки допомозі підприємства відновлено освітлення на території лікарняного комплексу в мікрорайоні «Сокіл». Тепер навіть у нічний час усі під’їзні шляхи до лікарняного корпусу добре видно.

Підготовка до зими триває.