КП «НК гуртожиток» – управитель гуртожитків на території Новокаховської МТГ

Відповідно до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Мінрегіону від 13 червня 2016р. №150, за результатами проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Новокаховської міської територіальної громади, на підставі протоколу №1 засідання конкурсної комісії від 22 липня 2021р., керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконкому Новокаховської міськради від 27.07.2021р. №356 КП «Новокаховський гуртожиток» призначено управителем багатоквартирних будинків (гуртожитків): вул.Таврійська, 8; пр.Перемоги, 3; вул.М.Букіна, 50, 72; Затишна, 16; Свєтлова, 10; Горького, 48; Дружби, 51.

Управляюча компанія буде й надалі виконувати роботи з обслуговування будинку, прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку згідно з договором. У зв’язку зі змінами в умовах роботи підприємства були переглянуті складові тарифу, в результаті чого вартість послуги з управління багатоквартирними будинками (гуртожитками) збільшилась до 7-9 грн./кв.м. В разі невиконання або неналежного виконання умов договору рахунки для мешканців будуть переглядатись.

В разі незгоди на обслуговування гуртожитку управляючою компанією мешканцям гуртожитків пропонується створити ОСББ, де самі мешканці будуть проводити роботи з утримання і ремонту спільного майна будинку, розподіляти згідно з загальнобудинковими лічильниками між мешканцями газ та електроенергію, забезпечувати їхню повну оплату, щоб уникнути відключення гуртожитків від постачання енергоносіїв.

Звертаємо увагу, що за період локдауну мешканці гуртожитків заборгували станом на 1.08.2021 р. за спожиту електроенергію – 1748210,56 грн.; за спожитий газ – 396135,19 грн., що спричинило заборгованість перед енергопостачальними компаніями. ТОВ «ХОЕК» подало до господарського суду позов щодо стягнення з КП «Новокаховський гуртожиток» боргу в сумі 1226286,83 грн., що може спричинити банкрутство підприємства. Тому КП «Новокаховський гуртожиток» переконливо просить усіх мешканців гуртожитків відповідально відноситись до своєчасної оплати рахунків, погашення заборгованості, не змушувати підприємство звертатися з позовом до міського суду про примусове стягнення коштів з боржників.

КП «Новокаховський гуртожиток»