КП “Новокаховський гуртожиток” повідомляє про наміри переглянути тарифи з утримання будинків

Комунальне підприємство „Новокаховський гуртожиток” розмістило на офіційному сайті міста Нова Каховка інформацію про наміри переглянути тарифи на утримання  будинків та прибудинкових територій. (тут)

Діючий тариф було введено рішенням Новокаховського міськиконкому з 1 березня 2011 року. На сьогодні підприємство надає послуги мешканцям 8 гуртожитків загальною площею понад 30,5 тис. кв.м (житлова площа понад 28,5 тис. кв.м ) за тарифом 1,6051 грн./кв.м, який на сьогодні відшкдовує лише 42,14% їх собівартості. За 6 років собівартість послуг, що надає підприємство мешканцям гуртожитків, збільшилася в середньому на 65%.

У зв’язку з цим, Комунальне підприємство „Новокаховський гуртожиток” увійшло до Новокаховського міськвиконкому з пропозицією про перегляд існуючого тарифу та встановлення нового, який би покривав поточні витрати на надання послуг.

До скаду послуг, що надає підприємство входять:

  • прибирання прибудинкової території (8 раз на місяць), прибирання снігу, посипання піском при ожеледиці (1 раз на добу);
  • технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та водовідведення;
  • дератизація та дезинсекція (1 раз на рік);
  • обслуговування димових та вентиляційних каналів;
  • технічне обслуговування та поточний ремонт внкутрішньобудинкових мереж електропостачання та електрообладнання;
  • поточний ремонт конструктивних елементів будівель;
  • вартість витрат на постачання електроенергії для електроплит для приготування їжи та освітлення місць загального користування;
  • вартість витрат на освітлення місць загального користування.

Вартість складових тарифу обрахована для кожного будинку окремо. Вартість тарифу пропонується від 2,261 грн./кв.м (пр.Перемоги,3) до 2,6064 грн./кв.м (вул.Букіна,50).

Зауваження та пропозиції прийматимуться за адресою:
КП «Новокаховський гуртожиток» 74900 Херсонська обл. м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 24а;
Телефон для довідок: (05549) 7-16-11; Електронна адреса: gurtojutok@yandex/ua.
Строк прийняття зауважень і пропозицій  встановлено до 10 травня. (14 календарних днів з моменту опублікування даної інформації на офіційному сайті міста – 21.04.2017 року).