Крадіжки – на першому місці

немерец-2На апаратній нараді керівник Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області Віталій Немерець доповів: минулого місяця у Новій Каховці тяжких злочинів не зафіксовано.

Влітку, з початком відпусток, коли новокаховчани залишають свої помешкання на тривалий час або на кілька днів, спостерігається збільшення крадіжок майна та речей громадян. «Найбільш ефективний метод захисту своїх квартир, це співпраця з державною службою охорони. Також сучасні засоби комунікації дозволяють активувати функції спостереження за власним помешканням», – наголосив головний поліцейський міста. І додав: дружні стосунки із сусідами також є запорукою збереження і майна, і житла.

На щастя, під кінець літа не було жодного нещасного «дитячого» випадку, хоча нагляд за малими бешкетниками повинен бути, особливо, коли літній відпочинок проходить поблизу водойм чи на пляжах.

Досить проблемним залишається питання влаштування життя амністованих мешканців міста. «Таких людей серед новокаховчан стає все більше. Спостерігаються випадки, коли дехто з них буквально через місяць після звільнення знову потрапляє за грати», – зауважив В.Немерець.