Краса і сила поетичного слова

Любов до Батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Тільки той може осягнути своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як добрим ім’ям своєї родини.11121 жовтня в Дніпрянській школі було проведено конкурс майстрів художнього читання «Моя земля – Україна». Організувала і провела його бібліотекар школи Людмила Андрусенко. Конкурс проводився з метою виявлення  обдарованих    і талановитих  дітей,  розвитку  художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела  збагачення національної культури  України.

У конкурсі взяли участь  25учнів школи. На розгляд журі  було представлено віршовані твори відомих українських поетів, сучасних авторів, а також авторські вірші.  Конкурсанти намагалися передати засобами художнього слова всю красу нашої рідної Батьківщини, її біль та  надію на краще майбутнє.

 За результатами конкурсу переможцями стали: Дарія Новаковська (7 клас), Ігор Грань (9 клас) та Анастасія Компанієць (10 клас). Вони і візьмуть участь у міському етапі конкурсу, який відбудеться 24 жовтня.

Людмила Андрусенко, бібліотекар школи