Краса тіла і сила духу. У Новій Каховці відбувся перший відкритий кубок з бодібілдингу (Фото)

Як ми  анонсували раніше, 22 квітня  Нова Каховка приймала перший відкритий кубок Таврійського краю  з бодібілдингу, дорослого і дитячого фітнесу.

Змагатися за пальму першості до нашого міста приїхали представники з різних регіонів.  Серед них були як професіонали, так і ті, хто лише на початку свого великого спортивного шляху. І хоча їх було небагато, старт турніру глядачі, без сумніву, визнали вдалим.

Спортивне свято подарувало багато позитивних емоцій тим, хто його не оминув увагою. А учасники вкотре переконали: щоб зберегти міцність духу – необхідно підтримувати міцність тіла, що краса здорового тіла і міць духу – якості, до яких варто прагнути.

Відкрили захід заступник міського голови Олег Тарабака та депутат міської ради Сергій Хоменко.

А оцінювали вміння учасників  судді-професіонали: президент федерації силових видів спорту у Черкаській області, фіналіст чемпіонату світу з бодібілдингу, суддя республіканської категорії, майстер спорту міжнародного класу Роман Таран, чемпіонка України, майстер спорту з бодібілдингу Наталія Таран, багаторазовий чемпіон України, майстер спорту з бодібілдингу Євген Пономарьов, президент федерації силових видів спорту, майстер спорту міжнародного класу Руслан Сідлецький, президент федерації силових видів спорту в Херсонській області, чемпіонка Європи з бодіфітнесу, майстер спорту міжнародного класу, організатор даних змагань  – Вікторія Іванюк, а також стиліст, хореограф  Катерина Пантєлєєва.

Особливо гаряче публіка вітала наймолодших дебютантів – дітей, які демонстрували свої вміння з гімнастики.

Крім виступів конкурсантів, глядачів очікували творчі дарунки, розіграші абонементів до фітнес-клубу «NRG».

Переможці були нагороджені грамотами, кубками та медалями. Подія викликала жвавий інтерес містян, тож не полишаємо надію, що подібний турнір у Новій Каховці буде не останнім. А зараз до вашої уваги фоторепортаж зі змагань, який підготував кореспондент NK-online.tv.