Краща PR-кампанія від учнівської молоді Нової Каховки

11 травня в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» (м.Гола Пристань) відбулося святкове нагородження переможців інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу та Дніпра».

Учасників проекту -школярів та кураторів проекту з числа працівників центрів зайнятості, бібліотекарів та педагогічних працівників – привітали почесні гості свята та його організатори: керівник апарату облдержадміністрації Володимир Клюцевський, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, директор КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради Анна Бардашевська та інші.

Учнівська молодь – а це понад 200 учасників із усіх районів Херсонської області, 20 квест-команд, – брали участь у проекті.

Нову Каховку представляла команда «220 V». Учасники команди,  учні восьмого класу гімназії, які впродовж року працювали над проектом, вивчаючи та досліджуючи туристичну привабливість Нової Каховки. Результатом цієї роботи став випуск  туристичного путівника-довідника Нової Каховки, пам’ятки-путівника «Архітектурні родзинки Нової Каховки», буклету «Корсунський Богородичний монастир», подарункового  календаря на 2017 рік «Нова Каховка культурна»,  відеозапис екскурсії   «Давайте отдохнем в Днепровском парке», а також виготовлення учнями гімназії  сувенірної продукції, яка розкриває  туристичну привабливість міста.

За результатами річної спільної роботи працівників міської бібліотеки для дітей, гімназії, міського  центру зайнятості   команда Нової  Каховки виборола перше місце у номінації «Краща PR-компанія проекту» та стала однією з шести команд, які вийшли в фінал.  Координатор проекту, Карпенко В.І., заступник директора Новокаховської ЦБС по роботі з дітьми, нагороджено   Подякою голови Херсонської обласної державної адміністрації як кращого координатора проекта в м. Нова Каховка.

Наші учасники закривали фінальне дійство своєю сценічною PR-презентацією «Херсонський край мій вабить і дивує». Шкода, що виступ   гімназистів не могли бачити жителі Нової Каховки! Дуже гідно і яскраво виступили юні новокаховчани. Це був насправді талановитий виступ, який відбувся завдяки бібліотекарю міської бібліотеки для дітей Жадановій  Н.В., педагогу-організатору гімназії  Атаманчук  О. М. та класному керівникові IV(8-А) класу  Зеленській С.А.

Вітаємо команду! Успіхів вам – у навчанні, у творчості, у виборі професії, у вашому – а отже й Херсонщини – майбутньому!

 

Людмила Петрова , директор Новокаховської ЦБС