Краще змагатись на спортивному полі, ніж на полі бою!

WP_002354

Минулий тиждень запам’ятався учням ДНЗ «ПТУ – 14 м. Нова Каховка» знаменною подією. В між святкові дні практичний психолог училища Ражевої І.Ю. за підтримки  керівника фізичного виховання Ходус І.І. організували та провели змагання на першість училища з шашок. Захід був приурочений до свята Дня перемоги, та проходив під  гаслом  «Краще змагатись на спортивному полі, ніж на полі бою!».

Змагання  викликало в учнів неабиякий ажіотаж – бажаючих взяти участь було більше, ніж очікували організатори. Але все ж було відібрано 20 учасників – 17 юнаків та 3 дівчинки. Хлопці змагалися за олімпійською системою, дівчатам довелося грати по круговій системі.

WP_002350

Директор училища Сердюк І.В. під час урочистого шикування  дав учасникам настанови , побажав цікавої гри і достойних суперників та  презентував солодкий приз учасникам гри, а переможцю головний приз – грошова винагорода, а саме  доплата до стипендії 100 гривень.

В запеклій боротьбі серед дівчат перемогу отримала Завгородня Т, учениця групи К-15. Серед хлопців у фінал вийшли: Плахотний А. (гр. К-14) та Пономаренко М., (гр. К -15), та сильнішим  виявився Пономаренко М.,  учень групи К-15.

WP_002364

Дуже великий інтерес захід викликав і в педагогів училища. Деякі наставники не втрималися та поза конкурсом  спробували свої сили –  зіграли партію з учасниками змагань.

Сподіваємося  це стане новою доброю традицією училища та за численними побажаннями до групи учасників буде включено і педагогічних працівників училища…