Кращі бійці Нової Каховки

Під час святкування Дня міста міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко нагороджував кращих спортсменів.

Нагороди отримали й бійці клубу «Fight master» Сусанна Мелешко та Кирило Юрін. Сусанна посіла два перших місця на чемпіонаті України з панкратіону та грепплінгу (тренер Ростислав Капанадзе), а Кирило виборов перше місце у грепплінгу (тренер Валентин Юрін).

Чемпіонат України з панкратіону ті грепплінгу серед дітей та дорослих проходив 16-20 вересня у Броварах. У змаганнях взяли участь більше тисячі спортсменів з 18 областей України. У загальному заліку наші спортсмени здобули 6 медалей. Крім переможців, у своїх вагових та вікових категоріях у панкратіоні «бронзу» вибороли Максим Письменний (тренер Р.Капанадзе) та Андрій Ратушний, друге місце посів Олександр Катцин (тренер Дмитро Черненко).

Вітаємо наших бійців та бажаємо подальших перемог!