Кращі вчителі Нової Каховки отримали заслужені нагороди

Вчора, 26 грудня, до Новокаховської міськради на традиційну зустріч з міським головою Володимиром Коваленком  завітали найкращі педагоги шкіл міста – переможці конкурсу «Флагмани освіти».

«Ваші досягнення – це надбання кожної з усіх 14  шкіл міста. Ви виховуєте потужну зміну, а тому наше  майбутнє має добру і позитивну перспективу», – наголосила, вітаючи присутніх  начальник відділу освіти  Оксана Якубова.

Не шкодував для освітян слів вдячності і міський голова, який підкреслив: праця педагога важка і благородна, вона завжди має бути в пошані. Тож мер побажав вчителям належного поціновування їхніх зусиль, вдячних учнів, подальших здобутків на ниві освіти і запевнив, що міська влада ніколи не лишить галузь сам на сам із проблемами.

«У цій залі присутні ті люди, які практично  не мають свого вільного часу, чиє життя невід’ємно й міцно пов’язане з професійною діяльністю, – наголосив Володимир Іванович. – Це люди, за плечима яких є добрі справи, кар’єрні успіхи, досягнення. Їхня праця потребує неабияких зусиль та вмінь. І вона не має права бути належним чином не оціненою».

Отже, кращими освітянами – переможцями цьогорічного обласного конкурсу «Флагмани освіти»  стали: Тетяна Пилипенко (школа №8), Олена Банкова (школа№1), Людмила Якименко (гімназія), Лідія Моцьо (школа №10), Світлана Новікова (НВК№2), Лариса Щербина (НКТЕЛ), Галина Фірсова (школа №3), Тетяна Богачук (Дніпрянська школа), Людмила Носко (школа №4), Людмила Веснянко (школа №5), Лариса Немчинова (школа №6),  Олександр Яцюк (Маслівська школа), Альона Кухарчук (Корсунська школа),  Яна Тарабанова (школа №7).

В урочистій атмосфері педагогам вручили дипломи, квіти та солодкі подарунки. До того ж, напередодні кожен з них отримав винагороду за перемогу у грошовому еквіваленті.

Не відступаючи від традицій, освітяни привітали мера з прийдешніми святами, побажали йому успіхів, гарних починань, витримки та нових ідей на благо міста, та вручили символічний дарунок. До вашої уваги фоторепортаж зустрічі, який підготував кореспондент NK-online.tv.