Красиво і затишно

Діти не бувають чужими. Дуже своєчасно і доречно вирішила допомогти школі дирекція ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія». Поновлений шкільний фасад зі встановленими металопластиковими дверима тепер радує не лише око школярів та їх батьків, а й вирішує проблеми енергозбереження.
Старі дерев’яні двері, що були встановлені у далекому 1963 році, давно відслужили свій термін роботи і мали дуже непривабливий вигляд.
Батьківська громадськість, дирекція та учні НВК №4 щиросердечно дякують директору ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» Кошелєву Віталію Олександровичу та його заступнику Горкун Анні Всеволодівні за виявлену турботу про дітей нашої школи.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, радість від кожного прожитого з користю для людини дня, а ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!
Принагідно хотілося б подякувати керівника обласної організації політичної партії «Правий сектор» Єрмолаєва Олега Петровича. Він передав у подарунок школі комплекти спортивних футболок у кількості понад 100 штук. Вони дуже стануть у нагоді дітям під час проведення спортивних змагань та різноманітних шкільних заходів.
 
Сподіваємось на подальшу довгу дружбу і з великою повагою,
директор НВК №4 Барсук В.Г.