Країна дитинства. Садок “Івонька” відзначив 45-річний ювілей (Фото)

20 квітня 45 років від дня заснування святкував заклад дошкільної освіти «Івонька» (завідувач Світлана Шулежко).

Не в заокеанському царстві, та не за високими горами рівно 45 років тому, такого ж чудового весняного дня в Таврійському степу народився чудовий сад.

Сьогодні тут працюють 50 фахівців, з яких 16 –  вихователів-професіоналів, які успішно працюють у  8 групах, виховуючи та розвиваючи малечу нашого міста. У закладі також функціонує  одна логопедична група,  що на чолі з вчителем-логопедом виконує корекційну роботу з дітьми.

Завдяки  усім цим трудівникам  діти отримують смачну та корисну їжу, відповідну медичну допомогу, чисту білизну, навкруги садочка завжди чистота, у групах порядок та затишок. А координує усю цю роботу – знавець своєї справи,  мудрий керівник і просто мила, добра, чудова, розумна, красива жінка Світлана Валеріївна Шулежко, яка зробила заклад дійсно світлим та доброзичливим.

З нагоди свята у садку відбувся концерт за участі всіх груп закладу. У виконанні одного з вихованців  прозвучав вірш місцевої авторки  Валентини Нижеголенко.

На захід, звичайно, запросили  ветеранів – тих хто віддав  свої знання та любов нашій малечі. А ще випускники, які прийшли привітати свій найперший у житті заклад освіти.

Крім того, привітати колектив і малечу завітали -керуючий у справах виконкому Василь Акуленко, радник міського голови Вадим Мерзлов,  заступник начальника відділу освіти Олена Каратнік, спеціаліст відділу Марина Скрипнікова, депутати міської ради Сергій Хоменко та Олена Іщенко.

Поздоровити колег прийшли завідувачі закладів дошкільної освіти «Дюймовочка» – Ірина Матвієнко та «Журавлик» – Тетяна Дудник, а також представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва – Наталія Лях.

Усі вони зичили «Івоньці» процвітання, її вихованцям – рости здоровими та успішними, а колективу –  виховувати малечу і так само, як і всі ці 45 років, оточувати малят турботою та любов’ю.

Свято, звичайно, видалось надзвичайно теплим, родинним.  Інакше бути й не могло, адже тут працюють професіонали, які люблять свою роботу і вважають, що їхні вихованці – найкращі. Тож, з ювілеєм, «Івонька»! Зичимо добра, успіхів, наснаги і  відзначити ще не одне свято, яке згуртує і подарує незабутні емоції.