“Креативна руханка” у вишиванках від новокаховської школи №3

17  травня учні та вчителі загальноосвітньої школи №3 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

В цей день на шкільному подвір’ї  усіх згуртувала любов до рідної землі, повага до історії  та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань. Урочисто одягнена у вишиванки шкільна громада вишикувалась на лінійці, яку розпочали виконанням Державного Гімну. Лунали пісні та вірші у виконанні учнів 11 класу.

Продовженням свята стала традиційна «Креативна руханка». Кожен клас мав змогу показати своє креативне рішення щодо створення руханки. Кольорове розмаїття української вишивки, безліч посмішок, позитиву і заряду бадьорості отримали школярі, вчителі та гості заходу!

Світлана Веренич, заступник директора