Крим знову без електрики. Під Каховкою впала опора

LE`P1-e1444762581355

Про те, що в 20 км від Каховки впала електроопора ЛЕП “Каховка-Титан”, подає електроенергію з материкової частини України в окупований Крим, в прямому ефірі “112 Україна” повідомив начальник управління інформполітики “Укренерго” Зиновій Буцьо.

“В ході обходу, близько опівночі, виявили впала опору. В темряві провести детальне обстеження не вдалося. Тому характер пошкодження буде встановлюватися, коли розвидниться. Подана заявка на ремонт. І в залежності від цього будуть вживатися заходи щодо усунення пошкодження – ремонт або заміна опори”, – сказав Буцьо.

За його словами, перед цим ремонтна бригада здійснила огляд обладнання в Каховці, але ушкоджень підстанції виявлено не було. У той же час, повторна спроба включити ЛЕП зазнала невдачі.

Нагадаємо, Буцьо повідомив, що електропостачання Криму припинено із-за спрацьовування релейного захисту на ЛЕП.

Раніше, в уряді окупованого Російською Федерацією Криму заявили про повне припинення електропостачання півострова з боку України. Про відключення ЛЕП “Каховська – Титан” також заявили в окупаційній адміністрації Севастополя, у зв’язку з чим влада планує застосовувати графіки віялових відключень світла 3 через 3 години. Також буде відключено міське освітлення. Тролейбусне сполучення буде замінено додатковими маршрутними таксі та автобусами.