Кримський блекаут набирає обертів: через брак електроенергії зупинено роботу підприємств, трамваїв та ліфтів

КримВ окупованому Росією Криму 28 лютого сталися відключення світла одразу в декількох містах. Про це повідомляють ЗМІ та користувачі соціальних мереж.

Зокрема, Крим.Реалії повідомляють про те, що в Сімферополі введено режим енергозбереження, у зв’язку з чим було вирішено призупинити роботу підприємств. Світло масово відключають в Керчі, Судаку, Джанкої та Джанкойському районі.

Також Севастополь залишився без вуличного освітлення. “Влада” анексованого Росією міста продовжить вимкнення електрики в місті в зв’язку з дефіцитом. Як повідомив виконувач обов’язків директора департаменту міського господарства Андрій Дьомін на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації 28 лютого, в місті знову доводиться вимикати вуличне освітлення.

«Це вимушений захід, на який довелося піти в умовах дефіциту електроенергії. Вночі, при продовженні ремонтних робіт в Криму і зниженому ліміті, освітлення вулиць Севастополя буде також вимкнене», – цитує слова Дьоміна прес-служба міської адміністрації.

https://twitter.com/BezlimitRu/status/704038747004919810

Окрім того підконтрольна РФ влада окупованої Євпаторії обмежує рух трамваїв у місті і зупиняє роботу ліфтів. Також передбачається скорочення занять в школах.