Крок у професійне майбутнє

2222222223

В умовах коли щоріч з’являються нові професії, коли наукова революція розвивається – ринок праці потребує старих та нових кадрів. Суспільство потребує роз’яснювальної роботи  щодо професій, які є необхідними в нашій державі.

Щоб запобігти помилок у виборі професій, необхідна психологічно і педагогічно доцільна,систематична робота з профорієнтації з учнівською молоддю. Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах.

11111112

Тому, щоб допомогти учням випускних класів зробити правильний професійний вибір 7 листопада соціально-психологічною службою закладу та фахівцем Новокаховського центру зайнятості проведено профорієнтаційний захід з учнями 10-х класів Новокаховського техніко-економічного ліцею, метою якого було надання учням необхідної інформації про світ професій, їх класифікацію, сучасні зміни в характері праці; відомості про тенденції розвитку сучасного виробництва та ринку праці; знання про різні види професійної діяльності, вимоги професій до людини та співвідношення індивідуальних особливостей з цими вимогами, про правила вибору фаху.