«Крокуємо до школи»

Новокаховська школа  №1 (директор Зуйко О.М.) відкрила двері у шкільний світ першокласникам 2016-2017 н. р. Понад 60 дітей виявили бажання навчатись в першій школі.

В рамках заходів Асоціації навчальних закладів з особистісного орієнтованого навчання вже не перший рік проводиться робота по наступності. 12 лютого вчитель Розновська А.Ю., куратор проекту «Забезпечення наступності між дошкільною і початковою освітою», спланувала заняття «Завітаємо до школи», провела екскурсію по школі для вихованців ДНЗ №1 «Гвоздичка» (завідуюча Нораєва О.В.), ДНЗ №7 «Ромашка»  (завідуюча Щепа Т.В.)

 15 лютого відбулися батьківські збори, де заступник директора з навчально-виховної роботи Ткаліч Л.М. розповіла про традиції навчального закладу, ознайомила з вимогами до організації навчання майбутніх першокласників. Потім на першу зустріч у класі запросили класоводи Кононенко Т.В. та Гайдиш Ю.М. З 20 лютого почалися адаптовані заняття з дітьми та батьками.

Психолог школи Глаголєва С.О. провела тестування «Чи готова ваша дитина до школи?» та надала поради батькам щодо психологічної адаптації дитини в шкільному середовищі.

Учитель 1-А класу Гайдиш Ю.М. провела ранкову зустріч «Знайомство з новою родиною»;  використала цікаві інтерактивні технології. Її вихованці (учні 4-А класу) поділилися яскравими враженнями зі сторінок їхнього шкільного життя; надала рекомендації батькам.ANT_3356ANT_3369

Учитель 1-Б класу Кононенко Т.В. провела екскурсію по школі, бесіду з батьками «Готовність першокласника до школи», ранкову зустріч «Давайте познайомимось».

Діти з великим задоволенням знайомляться з шкільним життям, будують дружні стосунки, народжується нова шкільна родина. Гостям до вподоби затишні класні кімнати, цікаві заняття, вони мають змогу зануритися в атмосферу пізнання та нових відкриттів. Такі заходи допомагають уникнути стресу, полегшують адаптацію до нових умов, зменшують психічно-емоційне навантаження на дитину. Педагоги вивчають індивідуальні особливості дітей та при потребі надають консультативну допомогу батькам.

Школа з нетерпінням буде чекати зустрічі з майбутніми учнями 1 вересня.ANT_3365ANT_3360