Кризовий центр для жінок з дітьми «Місто Добра»

Доводимо до відома громадян, що у Чернівцях, з метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема, в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між матір’ю та дитиною – організовано роботу кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра».

Мешканцями кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки з дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Кризовий центр для жінок з дітьми «Місто Добра» – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Протягом реабілітації родини працівники кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину, та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Направлення осіб до кризового центру здійснюють:

– відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Нова Каховка, вул.Затишна, 8, каб. №5, тел.: 4-53-13);

– служба у справах дітей (Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23, каб. 18, тел.: 4-25-76);

– міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Нова Каховка, вул.Новоселівська, 5, тел.: 5-37-58).

Служба у справах дітей