Кризовий центр для жінок з дітьми пропонує свою допомогу

Благодійний фонд «Я майбутнє України», опікуючись родинами із складною долею за допомоги меценатів у Чернівцях, відкрив кризовий центр для жінок з дітьми у скрутних обставинах «Місто Добра».

Центр допомагає жінкам, які через бідність, неосвіченість, чи насильство у їх сім’ях, знаходяться на межі втрати батьківських прав, надає їм місце для життя та забезпечує всім необхідним для того, аби спокійно виховувати власну дитину. Допомога Центру не обмежується лише побутовими аспектами. «Місто Добра» – це комплексна програма соціалізації жінок. Кінцева мета – жінка, що може сама забезпечувати себе і своїх дітей, самостійна та незалежна. Задля цього в Центрі підопічним допомагають здобути освіту та роботу, забезпечують психологічною, юридичною, медичною, педагогічною допомогою, навчають вести господарство, слідкувати за дитиною. Програма є персоналізованою, і базується виключно на бажаннях та потенціалі самої жінки. Центр приймає жінок незважаючи на регіон, з якого вони приїхали.

Тому якщо ви любите власну дитину, але через бідність, насильство, відсутність житла та інших скрутних обставин можете втратити право опіки, пропонуємо скористатися послугами кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра».

Більше дізнатись про «Місто Добра» ви зможете за наступними посиланнями:

https://misto-dobra.com.ua/; https://www.facebook.com/mriyamartu/

Фонд «Я майбутнє України»:

https://www.future-ukr.org.ua/; https://www.facebook.com/maybutneukr/.

Якщо виникли питання, телефонуйте: 0992000103, 0992844318, 0958311825.