Куди ми рухаємось?..Або наркомани за кермом…

У вчорашньому матеріалі  «Працівники ДАІ знову затримали наркомана» ми повідомляли про черговий випадок затримання водія таксі в нашому місті з ознаками вживання наркотичних засобів.

Подробиці про цей жахливий випадок кореспонденту «НК онлайн» сьогодні розповів керівник Новокаховського відділення ДАІ Олександр Геращенко.

3 квітня, о 19.00, під час несення служби по забезпеченню безпеки дорожнього руху в м. Нова Каховка на пр. Дніпровський біля буд. №12 за порушення правил проїзду пішохідного переходу був зупинений автомобіль « Деу Матіз»  таксі «Пчелка» під керуванням гр. Н. з пасажиром гр. Л.
пчелкаПід час спілкування з водієм автомобіля було виявлено, що останній перебуває в стані з явними ознаками наркотичного сп’яніння. Пасажир автомобіля ДЕУ  повідомив, що в салоні таксі на передньому сидінні поруч з водієм знаходиться наркотична речовина у медичному шприці. Після цього дана інформація була передана до чергової частини Новокаховського МВ УМВС. На місце пригоди було визвано слідчо-оперативну групу для встановлення обставин.