«Купуй херсонське» – це бренд, який надасть сільгоспвиробникам більше можливостей для збуту своєї продукції, а херсонцям – сплачувати менше», – губернатор Гордєєв

Таку думку висловив голова ОДА Андрій Гордєєв вчора, 2 серпня, під час  зустрічі з представниками торговельних мереж області з питань покращення бізнес-клімату в Херсонській області.

У зустрічі взяли участь Херсонський міський голова  Володимир Миколаєнко, в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим , керівники структурних підрозділів ОДА, Херсонського міськвиконкому та мережі роздрібної торгівлі області.

Під час зустрічі було обговорено стан реалізації та насичення торговельної мережі області сільськогосподарською продукцією, виробленою місцевими товаровиробниками.

«Купуй херсонське» – це бренд, який надасть сільгоспвиробникам більше можливостей для збуту своєї продукції, а херсонцям –  сплачувати менше та підтримати місцевих виробників», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв та звернув увагу керівників мережі роздрібної торгівлі, що рекламна компанія бренду херсонської продукції позитивно вплине також і на імідж мережі.

За результатами зустрічі було вирішено провести ярмарку з дегустації асортименту продукції місцевих виробників, що в подальшому сприятиме збільшенню попиту та просуванню херсонської продукції  на ринки збуту. Крім того, до керівників торгових мереж будуть надіслані листи голови облдержадміністрації з пропозиціями щодо подальшої співпраці.