Курсанти морехідного училища рибної промисловості склали присягу (Фото)

Церемоніальним маршем у супроводі духового оркестру крокували курсанти училища центральними вулицями міста. У Потьомкінському сквері усі затамували подих в очікуванні початку священного дійства. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Курсанти морехідного училища рибної промисловості склали присягу

В цьому році в Державний вищий навчальний заклад «Херсонське морехідне училище рибної промисловості» надійшли понад 200 студентів, на посвячення яких зібралися їхні рідні, близькі та друзі.

Зі словами привітання до нового поповнення від імені голови облдержадміністрації та від себе особисто звернувся директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький, який побажав наснаги та сил, щоб гідно нести звання курсанта.

Під час заходу майбутні курсанти присягнули на вірність морю та обраній професії. І ось, нарешті, настала довгоочікувана мить свята. Усі стали свідками визначальної події – курсанти перших курсів училища отримали морські комірці, один із символів мореплавців, і стали повноправними курсантами морського навчального закладу.

Слово для оголошення тексту урочистої клятви було надано курсанту групи С-281 Данилу Глоба.

Привітав  присутніх зі святом начальник училища Костянтин Стасюк, який відзначив, що Херсонське морехідне училище рибної промисловості є державним вищим навчальним закладом І рівня акредитації. Його дипломи отримали понад 28 тисяч випускників технікума та училища, в тому числі 500 іноземців з 35 країн світу. Серед випускників – відомі діячі науки, провідні спеціалісти і керівники підприємств та організацій рибної галузі, капітани й штурмани дальнього плавання, механіки та викладачі.

Наприкінці настоятель Свято-Миколаївського морського собору, отець Сілуан провів молебень благословення майбутнім морякам.