Курці теж люди!

sigaret

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що у нашому місті певна кількість суб’єктів господарювання здійснює торгівлю тютюновими виробами. Але не всі у своїй роботі дотримуються вимог чинного законодавства України. Є нерадиві бізнесмени, які намагаються обдурити покупців тютюнових виробів, продаючи товар по завищених цінах.

Звертаємось до усіх громадян, при покупці тютюнових виробів будьте пильними, вимагайте чек на придбаний товар та дивіться на ціну вказану на пачці. Відповідно до п.п.14.1.106 п.14. ст.14 Кодексу продаж суб’єктами господарювання підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами, вищими за максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Отже, для таких суб’єктів господарювання акцизний податок нараховується в розмірі 5% на максимальні роздрібні ціни.

Таким чином, якщо на пачці зазначена максимальна роздрібна ціна, наприклад, 20,00грн., акцизний податок становитиме 1,00 грн., і ціна продажу для такого суб’єкта господарювання буде 21,00 грн.

Просимо усіх суб’єктів господарювання дотримуватись у своїй роботі вимог чинного законодавства:

  • по перше, необхідно укласти трудові угоди з найманими працівниками;
  • по друге, продаж тютюнових виробів обов’язково проводиться через касовий апарат;
  • по третє, своєчасно сплачуйте акцизний збір.

І тоді у вас все буде добре. Поважайте не тільки себе та свій бізнес, але і тих, хто несе вам гроші за ваші товари.

 А мораторій на перевірки суб’єктів господарювання не дає права робити, що заманеться і не стосується господарюючих суб’єктів, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Т.Малій