Квітневі ціни

За повідомленням Херсонського обласного управління статистики, у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,8%.

Найбільше (на 6,7%) подорожчали овочі. На 5,6-2,8% підвищились ціни на м’ясо птиці, свинину, фрукти, яловичину, сметану. Також, на 1,8-0,9% зросли в ціні борошно пшеничне, макаронні вироби, риба та продукти з риби, цукор, хліб, безалкогольні напої, сир і м’який сир (творог).

Водночас, значно знизилась вартість яєць (на 17,1%), а також на 2,6-0,5% подешевшали молоко, крупи гречані, рис, кисломолочна продукція, масло.

Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 1,1% внаслідок зростання цін на тютюнові вироби (на 2,3%) та на алкогольні напої (на 0,3%).

Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4% було спричинено, насамперед, збільшенням тарифів на каналізацію та холодну воду (на 6,4% та 3,6% відповідно).

У сфері охорони здоров’я ціни (тарифи) зросли на 1,2% внаслідок подорожчання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,5%.

Зростання цін у транспортній сфері на 0,8% відбулось за рахунок збільшення вартості палива та мастил (на 1,5%) та транспортних послуг (на 0,5%).