КВУ: Моніторінг депутатської діяльності у Новій Каховці за 2010-2015 роки

Сьогодні в Новокаховському міськвиконкомі відбулася презентація звіту про моніторинг роботи Новокаховської міської ради, яку проводили експерти Херсонського відділення Комітету виборців України. (ХВ КВУ).2На захід запрошувалися депутати Новокаховської міської ради, голови осередків партійних організацій, що представлені у раді, голови депутатських фракцій, представники громадськості.
Але на запрошення ХВ КВУ відгукнулися тільки секретар міської ради О.Лук’яненко, депутати О.Михайлова, В.Васильєв, О.Курдов та К.Черепанов. Від засобів масової інформації були присутні редактор міського радіо та кореспондент газети міської ради «Нова Каховка». Всі інші міські газети, що так гаряче вболівають за роботу депутатів, проігнорували цей захід.  До Увашої уваги ми надаємо тексти матеріалів досліджень, що проводили експерти КВУ. (дивись Пресс-релиз та Пресс-релиз1)
Особливу увагу у експертів КВУ було приділено участі депутатів у роботі сесій міської ради. Для прикладу були вибрані 10 десять депутатів, які найактивніше приймали участь у роботі ради, та 10 які майже не відвідували сесії ради, нехтуючи тим мандатом , який їм надали виборці.
Засiдання-пленарнi(таблиця)
Також експерти КВУ проаналізували відвідуваність депутатами засідань постійних комісій ради, що також є обов’язковою формою роботи депутата.
бiльше-90-засiдань

Постiйнi-комiсiїПримітка. Депутат О.Лук’яненко, як секретар міської ради за посадою не входить до складу жодної з комісій. Депутат В.Сироватка в цей час, за який проводився моніторинг, був обраний заступником міського голови і тому склав депутатські повноваження.

Ми наводимо ці відомості напередодні виборів, щоб ви, шановні виборці, оцінили той внесок депутатів, яких ви обрали у 2010 році, у справу забезпечення життєдіяльності і розвитку міста за попередні 5 років.
З урахуванням того, що більша частина з них знову виборює право отримати депутатський мандат, ці матеріали, які надала незацікавлена стороння організація допоможуть вам зробити вірний вибір і не повторювати помилок, які були зроблені у 2010 році.4