“Ласунка” запрошує новокаховчан на свято морозива

kahovkavk

30 липня українське місто Нова Каховка чекає на бажаних гостей. Найулюбленіша торгова марка «Ласунка» завітає до мешканців містечка та подарує усім бажаючим яскравий настрій та незабутні емоції. Освіжаюча літня подія відбудиться на площі біля кінотеатру «Юність» о 17.00. Ми чекаємо саме на тебе!

Двадцять років тому розпочалася історія нашої «Ласунки» – спочатку зовсім невеликої, а потім відомої на всю велику Україну компанії. Неперевершений смак першого ескімо на паличці та пломбіру у вафельному стаканчику змусив багатьох людей просто закохатися у «Ласунку». Компанія ж, в свою ж чергу, також не забуває піклуватися про своїх шановних споживачів. З року в рік асортимент стає все ширшим, технології виробництва морозива оновлюються, незмінним залишається лише одне – якість нашої продукції.

Яскраве та веселе Свято Морозива проходить вже одинадцятий рік поспіль. Така подія – це чудова нагода для багатьох українців знайти однодумців та поринути в атмосферу радості і любові. Любові до морозива! Діти і дорослі, хлопці і дівчата з радістю беруть участь у нашому святі. Адже це прекрасна можливість проявити себе у таких конкурсах як «Божевільні бої», «Світлофор», розкрити потенціал дитини, стати частиною великої родини та отримати справжню насолоду від процесу гри. І звичайно, ніхто не залишиться без фірмових подарунків від компанії «Ласунка»! Будьте сміливими: розмалюйте усе навколо у кольори радуги, побийтеся морозивом. Втілюйте свої дитячі мрії в реальність! У нас можливо все!

Приходьте на наш Святковий Марафон Морозива, запрошуйте своїх друзів та знайомих. Адже разом веселіше! Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з тобою у суботу.