Легалізація праці як пріоритет

скачанные файлыДнями  у приміщенні виконкому Новокаховської міської ради, під головуванням заступника міського голови Сергія Давидюка, було проведено чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення.

До складу комісії залучені представники об’єднаної державної податкової інспекції у м. Нова Каховка, Новокаховського міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України, міського відділу статистики.

Відкриваючи засідання Сергій Давидюк наголосив на тому, що проблема легалізації праці залишається на сьогоднішній день дуже актуальною і є однією із пріоритетних напрямків роботи виконавчого комітету Новокаховської міської ради. Від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету, утримання місцевої інфраструктури та забезпечення благоустрою міста Нова Каховка.

Заступник начальника Новокаховської об’єднаної державної податкової інспекції С. Заруденець доповів, що упродовж січня-травня поточного року робочою групою було проведено 199 обстежень. В ході обстежень проводиться роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо обов’язкового оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. Крім того, нагадується про відповідальність роботодавців за використання найманої праці без юридичного оформлення та недотримання законодавства з оплати праці. За результатами обстежень та завдяки роз’яснювальної роботи оформлено трудові відносини з 109 найманими працівниками. За результатами проведенного засідання надані відповідні доручення.

Міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу, та закликає суб’єктів господарської діяльності з повагою ставитись до своїх працівників, своєчасно укладати трудові договори з найманими працівниками,відповідно до норм чинного трудового законодавства.

 

                                                                         Олексій Левицький, в.о. начальника управління