Легендарна капела бандуристів ім. Георгія Майбороди вразила новокаховчан

Вчора, 26 жовтня, зі своєю новою програмою «О, Україно! О, рідна Ненько!» до Нової Каховки завітала Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Наступного року цей, воістину легендарний колектив, святкуватиме 100-річчя. Тож історія його багата, насичена подіями – як щасливими, так і трагічними. І той факт, що нині  колектив живе активним творчим життям, записує альбоми, гастролює і збирає повні зали поціновувачів високого українського мистецтва не може не тішити.

Бандуристи порадували глядачів  неперевершеними вокальними композиціями на вірші різних українських авторів, українськими визвольними піснями, а також народними  у сучасній інтерпретації – і ліричними, і жартівливими, глибокими інструментальними творами. Це абсолютно нова програма, яку музиканти  на чолі з художнім керівником і диригентом капели, народним артистом України,  Юрієм Курачем розробили спеціально до Дня захисника України та Покрови.  Тож не випадково виступали бандуристи саме у військовій формі.

Програму «О, Україно! О, рідна Ненько!» вже  побачили жителі багатьох міст та селищ, в тому числі й на сході. Для культурного життя Нової Каховки, без сумнівів, візит такого колективу – справжня подія. З цим не зможуть не погодитися усі, хто став свідком цього унікального і самобутнього дійства. Український яскравий колорит, щирі емоції, душевність та неймовірно позитивна енергетика панували у глядацікій залі ПК. Описати словами побачене й почуте, на жаль, не можливо.  Майже дві години   професійні музиканти зачаровували глядачів срібними мелодіями та чоловічим українським співом, у якому  знайшли відображення усі відтінки багатогранної палітри почуттів душі справжнього українця. У відповідь місцева публіка не шкодувала овацій та щирих емоцій.

До вашої уваги невеличкий фото-звіт з концерту та відео виступу капели. Деталі читайте в ексклюзивному інтерв’ю Юрія Курача на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».