Легенди баскетболу знову на майданчику. У Новій Каховці стартував кубок ім. В. Гладуна (Фото)

Вчора, 22 вересня, у Новій Каховці відбулось урочисте відкриття баскетбольного турніру серед ветеранів на кубок ім. В. Гладуна.

На майданчик спортивної зали «Будівельник»  вийшли   найкращі спортсмени, які  своїми високими спортивними здобутками прославляли свого часу весь колишній СРСР та Україну. Це воістину живі легенди, чий вклад у розвиток баскетболу  важко переоцінити.

«З великою радістю і нетерпінням чекав цього вечора. Аби побачити усіх вас, вашу гру, відчути неймовірну життєдайну енергетику, яку ви випромінюєте  тут, у спортивній залі, за улюбленою грою, – наголосив, вітаючи  гостей, міський голова В. Коваленко. – Ми відроджуємо цей вид спорту у  місті і я хочу, аби турнір, що носить ім’я великої людини, став постійним, а ви – його незмінними учасниками».

Також на адресу команд баскетболістів пролунали щирі вітання від голови обласної федерації баскетболу Андрія Євстратова. Звертаючись до присутніх,  він підкреслив: «Сьогоднішній турнір – неабиякий приклад для молоді, а також стимул і взірець  для тих, хто не байдужий до спорту. Дякую організаторам, ГО «Імпульс», міській владі за цю унікальну нагоду  і внесок у розвиток баскетболу на Херсонщині».

Кожній з команд-учасниць голова ГО «ДЮСК  з баскетболу «Імпульс», депутат міськради Віталій Перетятько вручив подарунки, а також, за доброю традицією – духмяні українські короваї.

Нагадаємо: за пальму першості  – кубок Вадима Івановича Гладуна змагаються команди Нової Каховки, Одеси, Києва та Миколаєва. Головний суддя змагань – Володимир  Стремоухов,  дворазовий чемпіон всесвітніх Універсіад, чемпіон України, призер чемпіонатів Радянського Союзу, спартакіади народів Радянського Союзу.

Імена переможців стануть відомі вже завтра, 24 вересня. А зараз пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з церемонії відкриття змагань.