Легкоатлети Нової Каховки – переможці обласних змагань за програмою ІХ літніх ігор Херсонщини

11 та 12 квітня у  Херсоні відбулись обласні змагання з легкої атлетики за програмою ІХ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року. Команду Нової  Каховки представляли 18 спортсменів, які зайняли 12 перших місць, а саме:

Махітко Максим (учень ЗОШ № 10, директор – Коткіна Т.В., тренер-викадач – Каратун І.А., вчитель фізичної культури – Суров А.О.) : біг 200 м. (результат – 24,9 сек.) – І місце, стрибки у довжину (результат – 6,01 м.) – І місце;

Федоров Данило (Студент НКПТЕЛ, директор – Карпенкова О.В., тренер-викладач – Піскунов В.Ю., вчитель фізичної культури – Бобков В.Ю.): штовхання ядра (результат – 12,66 м.) – І місце, метання диска (результат – 34,70 м.) – І місце;

Домбровська Марія (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., тренер-викладач – Каратун І.А., вчитель фізичної культури – Вашкур П.Я.) : стрибки у довжину (результат – 4,76 м.) – І місце, біг 200 м. (результат – 29,3 сек.) – ІІІ місце;

Ютіна Валерія (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури та тренер-викладач – Вашкур П.Я.) : стрибки у довжину (результат – 4,70 м.) – ІІ місце, стрибки у висоту (результат – 1,40 м.) – І місце;

Хісматуліна Яна (учениця Дніпрянської ЗОШ , директор – Микитенко Л.А., вчитель фізичної культури – Іщенко А.А., тренер-викладач – Каратун І.А. ): біг 400 м. (результат – 1 хв. 4,0 сек.) – ІІ місце, біг 800 м. (результат – 2 хв. 45,0 сек.) – І місце;

Бобков Данило (студент НКПТЕЛ, директор – Карпенкова О.В., вчитель фізичної культури – Бобков В.Ю.) : Метання диска (результат – 34,40 м.) – ІІ місце;

Худницький Вадим (студент НКПТЕЛ, директор – Карпенкова О.В., вчитель фізичної культури – Бобков В.Ю.) : Стрибки у висоту (результат – 1,55 м.)  – 4 місце;

Судаков Олег (студент НКПТЕЛ, директор – Карпенкова О.В., вчитель фізичної культури – Бобков В. Ю.);

Горєлова Марія (учениця ЗОШ № 2, директор – Пуляєва Є.В., вчитель фізичної культури – Корнійчук А.І., тренер викладач – Каратун І.А.) : Стрибки у довжину (результат – 5,60 м.)  – І місце, біг 200 м. (результат – 26,0 сек.)  – І місце;

Фоміна Вікторія (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури – Вашкур П.Я.) : Метання списа (результат – 24,50 м.) – І місце;

Терещенко Анатолій (учень ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури та тренер-викладач – Вашкур П.Я.) : Стрибки у довжину (результат – 5,06 м.) – І місце;

Галега Данило (учень Новокаховської гімназії, директор – Литвинова О.М., вчитель фізичної культури – Коваленко І.В.) : Біг 400 м. (результат – 58,8 сек.) – ІІ місце;

Пуков Данило (учень ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., тренер-викладач – Вашкур П.Я.) :  стрибки у висоту (результат – 1,45 м.) – ІІІ місце;

Коваленко Наталя (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури – Вашкур П.Я., тренер-викладач – Піскунов Е.Ю.) : Штовхання ядра (результат – 7,80 м.) – ІІІ місце;

Єліна Олександра (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури та тренер-викладач – Вашкур П.Я.) : Біг 100 м. (результат – 13,9 сек.) – ІІІ місце;

Саннікова Дар’я (учень ЗОШ № 3, директор – Дубас І.П., вчитель фізичної культури – Василькова О.І.) : Стрибки у довжину (результат – 4,20 м.) – 4 місце, стрибки у висоту (результат – 1,10 м.) – 9 місце;

Андріанова Аліна (учениця Новокаховської гімназії, директор – Литвинова О.М., вчитель фізичної культури – Коваленко І.В.) : Біг 400 м. (результат – 1 хв. 13,8 сек. ) – 6 місце;

Конопацька Єлизавета (учениця ЗОШ № 1, директор – Зуйко О.М., вчитель фізичної культури та тренер-викладач – Вашкур П.Я.)  : Стрибки у висоту (результат – 1,15 м.) – 8 місце;

Естафета 100+200+300+400 м.: Єлина Олександра + Домбровська Марія + Горєлова Марія + Хисматулина Яна (результат – 2 хв. 31,0 сек.)  – І місце.

В результаті напруженої боротьби команда м. Нова Каховка посіла І загальнокомандне місце, а також вперше обійшла Херсон та Олешківський район. Щиро вітаємо переможців, бажаємо нових спортивних досягнень!