Легкоатлети з Нової Каховки – “срібні” призери ІХ літніх ігор молоді Херсонщини

Днями у Херсоні, на стадіоні «Кристал», відбулись обласні змагання з легкої атлетики за програмою ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2018 року серед юніорів та юніорок 1996 року народження та молодше. Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів із 20 збірних команд районів та міст області.

Нову Каховку представляли 16  учасників: Прокопчук Аліна, Бобков Данило, Судаков Олег, Хісматуліна Яна, Махітка Максим, Стрельченко Данил, Арутюнова Каріна, Старовойтов Владислав, Мануйло Олександр, Сябро Віталій, Саннікова Дар’я, Домбровська Марія, Гончар Даниіл, Гордиян Едуард, Кисельова Юлія, Завадський(Пуков) Денис, Фоміна Вікторія. Тренери-представники команди –  Петро  Вашкур та Ігор Каратун.

За підсумками запеклої дводенної боротьби з різних видів програм легкої атлетики, наша збірна виборола почесне ІІ місце.  Перше вибороли херсонці, а третє  – команда з Великолепетиського району. Срібна нагорода не була б можлива без результату кожного спортсмена, який входив до збірної команди.

Призові місця  в особистих заліках

Домбровська Марія учениця ЗОШ № 1, у стрибках у довжину  із результатом – 4,64 м. посіла І місце.

Саннікова Дар’я учениця ЗОШ № 3, у стрибках у довжину із результатом – 4,57м.) посіла ІІ місце.

Махітка Максим учень НВК № 2,  у стрибках у довжину із результатом – 5,85 м.) посів ІІІ місце;

Бобков Данило (студент НКПТЕЛ, у стрибках у довжину із результатом – 6,15 м. посів І місце;

Хісматуліна Яна у бігу на дистанцію 400 м. із результатом – 1 хв. 5,4 сек. посіла ІІ місце;

Кисельова Юлія у штовханні ядра із результатом – 12,10 м. посіла І місце, у метанні диска із результатом – 37,32 м. також посіла І місце;

Фоміна Вікторія  у метанні списа із результатом – 24,80 м. посіла І місце;

Сябро Віталій (у бігу на 100 м. із результатом – 11,4 сек.  посів ІІ місце; у бігу на 200 м. із результатом – 23,5 сек.  посів ІІІ місце;

Стрельченко Данило (стдуент НК Політехнічного коледжу, у бігу на дистанції 1500 м. із результатом – 4 хв. 30 сек. посів ІІ місце, у бігу на дистанції 3000 м. із результатом – 9 хв. 43 сек. посів ІІІ місце;

Завадський (Пуков) Денис у метанні спису із результатом – 38,80 м. посів
ІІ місце;

У естафеті серед юніорів 4х100 м. виступали: Гордиян Едуард + Старовойтов Владислав + Бобков Данило + Сябро Віталій із результатом – 48,0 сек. Наші хлопці посіли І місце.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітає срібних призерів та висловлює вдячність всім учасникам, тренерам-представникам Ігорю Каратуну і Петру Вашкуру, а також тренерам-викладачам Торбі Костянтину та Бобкову Валерію, які підготували та підтримали наших юних легкоатлетів на змаганнях.

Зичимо нових, подальших перемог!