Легкоатлетичний пробіг «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Сьогодні, 9 травня, на стадіоні «Енергія», стартував традиційний Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».IMG_9903

Нагадаємо, змагання проводяться на дитсанціях 21 км та 7 км у 10 групових категоріях. Цього разу до пробігу  долучилися учасники  із Нової Каховки, Херсона, Дніпропетровська, Миколаєва, Южноукраїнська, Запоріжжя, Каховки, Мелітополя, Новотроїцького району.

На урочистій церемонії відкриття присутніх вітали секретар Новокаховської міськради Олександр Лук’яненко,  президент Благодійного фонду  «Івана Вінника», депутат Новокаховської міської ради Людмила Васильєва, генеральний спонсор пробігу, депутат обласної ради Олександр Сидоренко. IMG_9916IMG_9918Усі вони привітали учасників зі святом Перемоги, побажали  чесної спортивної боротьби, бадьорості духу та наснаги на майбутні спортивні звершення.

За підсумками змагань учасники посіли такі призові місця в своїх вікових категоріях та дистанціях: Сапа Вадим (Дніпропетровськ) І місце на дистанції 21 км, Тарасич Антон (Херсон) ІІ місце на дистанції 21 км, Татаров Володимир (Херсон) ІІІ місце  на дистанції 21 км, Коварник Олексій (Цюрупинськ) І місце на дистанції 21км, Шихалієв Халіл (Новотроїцьк) ІІІ місце на дистанції 21 км, Гаврилов Олександр (Каховка) ІІ місце на дистанції 21 км, Шевчук Олександр (Запоріжжя) І місце на дистанції 21 км, Свистович Олександр (Херсон) ІІ місце на дистанції 21 км, Федорел Володимир (Мелітополь) ІІІ місце на дистанції 21 км, Пушкіна Людмила (Херсон) І місце на дистанції 21 км, Бевзюк Ольга (Херсон) І місце на дистанції 7 км, Бертова Євгенія І місце на дистанції 7 км, Васильєва Людмила ІІ місце на дистанції 7 км, Ковальчук Єгор (Нова Каховка) І місце на дистанції 7 км, Кисеоларь Олександр  ІІ місце  на дистанції 7 км, Красовський Володимир (Нова Каховка) ІІІ місце на дистанції 7 км, Мальований Володимир (Херсон) ІІ місце на дистанції 7 км, Калачиков Олександр (Запоріжжя) І місце на дистанції 7 км, Праслов Микола (Миколаїв) І місце на дистанції 7 км, Чернов Вадим (Каховка) ІІ місце на дистанції 7 км, Петрушенко Іван (Нова Каховка) ІІІ місце на дистанції 7 км.

Всі переможці та призери пробігу нагородженні медалями, грамотами та грошовими призами від спонсорів змагань.

IMG_0003 IMG_9975 IMG_9979 IMG_9981 IMG_9994111 IMG_0013

P.S. Легкоатлетичний пробіг відбувся завдяки підтримці народного депутата України, секретаря комітету ВР з питань оборони та національної безпеки України Івана Вінника   та генерального споносра ТОВ «Піонер новітніх технологій» (директор Ю. Пронькін).