Леонід Чурсинов про реконструкцію міського парку, озеленення міста та ремонт доріг (Відео)

Cyrsinov150

Новокаховський міський парк – улюблене місце відпочинку багатьох городян. Він був закладений з часів заснування Нової Каховки, в 50-х роках минулого століття. В останні роки він потребує значних коштів на реконструкцію.

Як розповідає перший заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсчинов, протягом останніх років територія парка (це близько 2 гектар) була підтоплена: «Колись у парку було закладено дренажну систему відкритого і закритого типу. Відкрита частина працювала, а закрита частина, яка була виконана при формуванні парку, прийшла в недієздатність. Поверхневі води перетворили паркову зону в заболочену місцевість. Було прийнято рішення за рахунок екологічного фонду розробити проект реконструкції дренажної системи для того, щоб ліквідувати цю заболоченість і, таким чином, відновити можливість відпочивати тут мешканцям міста».

Про перші результати реконструкції паркової дренажної системи та подальші плани реконструкції Леонід Чурсинов розповів в програмі «Економічні новини», яка виходить в ефір на ХОДТРК «Скіфія».