Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко: разом з місцевими виборам готуйтесь до позачергових виборів до Верховної Ради

Збори Херсонської обласної регіональної організації політичної партії «Опозиційний блок» затвердили список із 64 кандидатів в депутати обласної ради.
У роботі зборів, що відбулися 28 вересня у місті Херсоні, прийняло участь 49 делегатів від 25 територіальних організацій партії, що діють на Херсонщині. В роботі зборів прийняли участь народні депутати України голова фракції партії «Опозиційний блок» у Верховній раді України Юрій Бойко та Вадим Новинський.
Звертаючись до делегатів зборів Юрій Бойко відзначив, що «Опозиційний блок» зібрав команду професіоналів, яких люди знають та яким довіряють. На Херсонщині багато гідних людей, які йдуть на вибори, і у яких є чітке розуміння того, як треба працювати. Також він висловив впевненість, що той самий високий рейтинг з всіх політичних партій на Херсонщині (16%), який має «Опозиційний блок», повинен трансформуватися у перемогу партії на місцевих виборах. Торкаючись проблем загальнодержавного рівня, Юрій Бойко спрогнозував скорий розпуск діючої Верховної Ради, яка не спроможна встановити в країні мир та вивести її економіку з колапсу. Тому він поставив завдання перед партійним активом разом з виборами до місцевих рад готуватися і до позачергових виборів до Верховної Ради. Наостанок Юрій Бойко порадив кандидатам у депутати після перемоги на виборах ніколи не забувати ті обіцянки, які вони дають виборцям. Тільки так можна зберегти їх прихильність у майбутньому.
Як передає наш власний кореспондент, у партійному виборчому списку 64 кандидата, яких очолює керівник обласної організації партії «Опозиційний блок», генеральний директор суднобудівного холдингу «СМАРТ меритайм групп» Василій Федин.
«Ми об’єднали спеціалістів, представників самих різних професій, різного віку і положення, які здатні змінити поточний стан справ в області», – так охарактеризував команду кандидатів від «Опозиційного блоку» Василій Федин.
Нову Каховку у списку «Опозиційного блоку» до Херсонської обласної ради представляють колишній директор Каховської ГЕС Сергій Бородаєнко, заступник голови міської організації партії «Опозиційний блок» Віктор Васильєв, директор Корсунської ЗОШ Світлана Дук, пенсіонер МВС Микола Григорець та тимчасово не працююча Наталія Селінкова.
На зборах також було затверджено план дій на період місцевих виборів и та виборчу програму кандидатів в депутати Херсонської обласної ради.