Ліквідовано ПАТ КБ “СТАНДАРТ”

632659_w_800Національний банк України, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ КБ “СТАНДАРТ”, 18 червня ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

Про це повідомляють у прес-службі НБУ.
З огляду на здійснення ПАТ КБ “СТАНДАРТ” ризикової діяльності, наслідком чого було погіршення показників його фінансового стану, та наявність загрози інтересам вкладників та інших кредиторів, у лютому 2015 банк було віднесено до категорії проблемних та призначено куратора – службовця Національного банку України.
Після віднесення банку до категорії проблемних відбулось значне погіршення показників його діяльності. План фінансового оздоровлення, який був наданий ПАТ КБ “СТАНДАРТ” до НБУ, не містив достатніх невідкладних заходів, спрямованих на покращення його фінансового стану.
Тому, ураховуючи ситуацію, банк у лютому 2015 року було віднесено до категорії неплатоспроможних.
На виконання вимог статті 34 розділу VII Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) наступного робочого дня після прийняття Національним банком України рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних запроваджено тимчасову адміністрацію з 20.02.2015 до 19.05.2015 (продовжено до 18.06.2015) та призначено уповноважену особу Фонду для її здійснення.
Розглянувши відповідну пропозицію Фонду, Правління Національного банку України прийняло постанову від 18.06.2015 № 385 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ КБ “СТАНДАРТ”.
Актуальну інформацію для вкладників можна переглянути на сайті Фонду.