Ліквідовано стихійне сміттєзвалище в Дніпрянах

Система прибирання сміття на території Новокаховської МТГ повністю відпрацьована та налагоджена, але, нажаль, не всі мешканці користуються нею.

Багато сільських мешканців вважають, що краще побутові відходи не виносити для збирання його спеціальними машинами, а просто накопичити, потайки вивезти за межі населеного пункту, подалі від людських очей, та викинути на пустирі. І за досить короткий час шматочок степу перетворюється на звалище, вщент усіяне відходами та сміттям. Будівельні матеріали, гілля, вирвані бур’яни та бадилля з городу, поліетилен та пляшки, – все це вкриває досить немалі площі території громади. Завдяки безвідповідальним громадянам таке стихійне звалище з’явилося біля Дніпрян, поруч із садівничим товариством, на території біля 3 гектарів (!).

Працівники санітарного цеху КП «НК Екосервіс» (начальник цеху В.Поляков) протягом робочого тижня за допомогою екскаватора очистили засмічену земельну ділянку. Так, для проведення подібних робіт комунальне підприємство витрачає багато ресурсів, але залишати поза увагою подібні речі просто неприпустимо. Адже від цього залежить екологічний та санітарний стан на території нашої громади.

В подальшому, з метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, КП «НК Екосервіс» буде вимушене звертатися до поліції та комунального підприємства «Муніципальна охорона» для вжиття відповідних заходів щодо порушників – громадян, які викидають сміття у не відведених для цього місцях.

Шановні мешканці! Викидайте сміття у спеціально відведених місцях та до сміттєвозів, що курсують згідно графіку, не засмічуйте територію. Давайте поважати один одного та не допускати у подальшому появи подібних стихійних звалищ.

КП «НК Екосервіс»